Послуги з КІК

Із запровадженням в Україні законодавства про контрольовані іноземні компанії (КІК) власники бізнесу із зарубіжними активами отримали нові обов’язки та вимоги. Зміни спрямовані на підвищення прозорості та запобігання ухиленню від сплати податків.

Компанія Azola Legal Services пропонує комплексні послуги з управління та супроводу КІК, забезпечує дотримання норм законодавства та оптимізацію податкового навантаження.

Послуги з КІК

Які обов’язки покладаються на КІК в Україні?

З 1 січня 2022 року в Україні набули чинності правила, що передбачають низку обов’язків для власників КІК (зарубіжної компанії, яка заснована або контролюється громадянами України). Згідно з цими правилами:

  • власники КІК повинні повідомити податкові органи України про наявність компанії;
  • фінансова звітність КІК (декларація про доходи) щорічно надається до податкових органів України – вона повинна містити інформацію про доходи зарубіжного підприємства і розмір оподатковуваного прибутку.

Якщо доходи КІК не оподатковуються за кордоном або оподатковуються за низькими ставками, власники зобов’язані сплачувати податок в Україні за ставкою, передбаченою для відповідного виду доходу.

Щоб уникнути штрафу, власники зобов’язані дотримуватися встановлених правил.

Послуги компанії Azola Legal Services

Компанія Azola Legal Services надає повний спектр послуг з управління та супроводу КІК, допомагає дотримуватися вимог законодавства та мінімізувати податкові ризики.

  • Проводить детальний аналіз діяльності підприємства, надає рекомендації щодо оптимізації оподаткування та дотримання законодавства.
  • Допомагає підготувати та подати повідомлення про наявність КІК до податкових органів, гарантує точність інформації та своєчасність подання.
  • Надає послуги з підготовки фінансової документації, включно зі складанням звітів та організацією аудиторської перевірки за необхідності.
  • Пропонує комплексні послуги з податкового консультування, допомагає клієнтам правильно розрахувати оподатковуваний прибуток КІК і мінімізувати податкове навантаження.
  • Забезпечує юридичний супровід та захист інтересів клієнта в процесі проведення аудиторських перевірок.

Дотримання вимог законодавства про контрольовані іноземні компанії – важливий аспект для власників зарубіжних активів. З компанією Azola Legal Services можна не турбуватися про виконання вимог закону.

Незалежно від місцезнаходження, клієнти компанії можуть розраховувати на конфіденційність, постійну юридичну та податкову підтримку, оперативну допомогу та реагування при зміні законодавства.

Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait…

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.